Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 17 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Ekstraordinært årsmøte
I.L. Stjørdals-Blink  
Det innkalles til ekstraordinært årsmøte i…   Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Halloween-o-løp
$item.username  
Golfbanen. Mer info kommer   Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Sesongavslutning 2020
Stjørdals-Blink Orientering  
Sesongavslutning på Sorta Grendahus   Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Trenignsløp natt
$item.username  
Frigården. Arr: Kyrre Kraft   Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Trenignsløp natt
$item.username  
Golfbanen. Arr: Asle Skulbørstad   Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
Stjørdalskarusell nr. 11
$item.username  
Remarka. Arr: Geir Arne Rødde   Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
Stjørdalskarusell nr. 10
$item.username  
Meråker. Arr: Frode Estil   Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
TA-sprint finale
$item.username  
Verdal OK.…   Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
$item.username  
Remarka, start og mål i lysløypa innafor…   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 10:00 - 14:00
KM langdistanse
$item.username  
Frol IL.…   Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
$item.username  
O-løp fra Selbuskogen Skisenter tirsdag…   Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 10:00 - 12:00
"Reserve-Midt Norsk"
$item.username   Verdal
Midt Norsk Mesterskap 21-23/8 utgår, men Verdal…   Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
Stjørdalskarusell nr. 9
$item.username  
Hegra Festning. Arr: Bård Solberg   Les mer  
Thu 13 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
TA-sprint nr. 3
$item.username  
Vi arrangerer TA-sprint fra Fagerhaug…   Les mer  
Tue 11 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
Stjørdalskarusell nr. 8
$item.username  
Frgården. Arr: Terje Rian   Les mer  
Tue 4 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
Treningsløp
Stjørdals-Blink Orientering  
Klempen   Les mer  
Levert av IdrettenOnline